Poštovní 5, Ostrava 734 570 922 info@optikaspectrum.cz

Oční Optika Spectrum Ostrava

Multifokální čočky

S narůstajícím věkem, přibližně po 40 roku života se začíná objevovat presbyopie, která se projevuje neostrým viděním do blízka. Multifokální brýlové, neboli progresivní brýlové čočky poskytují možnost ostrého vidění na všechny vzdálenosti a jsou pohodlným řešením presbyopie.

V naší nabídce najdete multifokální čočky pro řešení tohoto problému, které se liší provedením, komfortem užívání a samozřejmě i cenou.

Nabídka čoček od výrobce Optika Čivice, s.r.o.:

INT+ – PROGRESIVNÍ ČOČKA PRÉMIOVÉ TŘÍDY

s nejmodernější optimalizací designu a precizním digitálním zpracováním.
Progresivní čočka INT+ s brilantním zobrazením, velmi širokým zorným polem a bezproblémovou snášenlivostí. Design INT+ je modelován nejpokročilejší technologií.

BS AKTIV INT – EXCELENTNÍ PROGRESIVNÍ ČOČKA

je osvědčená univerzální progresivní čočka vyráběná FreeForm technologií. Má velmi široké zorné pole a její uživatel ocení rychlé a bezproblémové přivykání.

COMPACT – KVALITNÍ PROGRESIVNÍ ČOČKA

je výborná progresivní čočka vyráběná FreeForm technologií, která splňuje velmi vysoké nároky na funkčnost při optimalizovaných výrobních nákladech. Užitné vlastnosti a vizuální komfort řadí tuto čočku mezi velmi kvalitní produkty na trhu.

EASY – VAŠE PRVNÍ PROGRESIVNÍ ČOČKA

pro ty, kteří zatím s nošením brýlí nemají velké zkušenosti a chtějí používat brýle po celý den velmi flexibilně. Jsou určeny především pro začínající nositele progresivní korekce.